infolinia: 221 885 885 Facebook autoplatforma.pl-YT Instagram

AKTUALNOŚCI Z ŻYCIA FIRMY AUTOPLATFORMA | POZNAŃ I ZIELONA GÓRA

linia Ciekawostki

Porsche 911 Carrera GTS!
2018-04-24

Porsche Cayenne GTS na majówkę

Święta za pasem, czas powoli pomyśleć o tym gdzie i czym udamy się na wyczekiwaną majówkę. Być może zainteresuje Państwa przestronny SUV ze sportowym zacięciem – Porsche Cayenne GTS, pod którego maską drzemie silnik V6 o pojemności 3,6 l i mocy 440 KM! Niezwykłą przyczepność auta zapewnia pneumatyczne zawieszenie oraz szerokie ogumienie, a wentylowane elektryczne fotele, regulowane w 8 płaszczyznach, znacznie poprawią komfort nawet dalekiej podróży.

Czytaj Więcej

Renault Talisman
2018-04-23

Renault Talisman

Z przyjemnością prezentujemy Państwu jeden z naszych najnowszych nabytków – Renault Talisman w wersji sedan. Samochód jest niezwykle wygodny i nowoczesny o czym świadczy jego bogate wyposażenie, m.in. automatyczna skrzynia biegów, nawigacja, wybór trybu jazdy (sport, komfort itp.) czy też fotel kierowcy z możliwością funkcji masażu. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej wzbogaconej oferty.

Porsche Cayenne GTS na majówkę
2018-04-19

Porsche 911 Carrera GTS!

Nasza flota powiększa się o kolejne kultowe auta. Tym razem prezentujemy Państwu nowe Porsche 911 Carrera GTS! Zapraszamy do wynajmu.

Ekskluzywny Porsche Panamera już teraz na wyciągni
2018-04-19

Ekskluzywny Porsche Panamera już teraz na wyciągni

Ekskluzywny Porsche Panamera już teraz na wyciągnięcie ręki w naszej wzbogaconej, wiosennej ofercie! 🙂 Funkcjonalne połączenie komfortu luksusowej limuzyny oraz osiągu samochodu sportowego gwarantuje niesamowitą jakość i dynamikę jazdy. Wygodne podróżowanie zapewnia m.in. możliwość skorzystania z panoramicznie odsuwanego dachu, nastrojowego oświetlenia, trójwymiarowego nagłośnienia oraz licznych systemów wspomagających. W proponowanej przez nas wersji Turbo, samochód dysponuje przyśpieszeniem 0-100 km/h w ciągu 3,4s.! 🙂 W celu uzyskania więcej informacji, zapraszamy na nasza stronę internetową.

Wejście do naszego nowego biura
2018-04-19

Wejście do naszego nowego biura

Już jutro oficjalne otwarcie naszej filii w Zielonej Górze przy ulicy Ułańskiej! Dokładamy wszelkich starań, by być dla Państwa jak najbardziej widoczni. Nasze nowe banery informacyjne, które od kilku dni zdobią wejście do naszego biura, na pewno w tym pomogą.

Wesołych Świąt
2017-12-22

Wesołych Świąt

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym  Partnerom, Klientom i Przyjaciołom. za zaufanie i współpracę w 2017 roku. Życzymy dalszych sukcesów, udanych inwestycji i pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

Życzy Zarząd oraz pracownicy firmy AUTOPLATFORMA

Bieg Umultowo
2017-12-21

Bieg Umultowo

Zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z BIEGU UMULTOWO, oraz towarzyszącym wydarzeniom. Bieg odbył się w ostatnią niedzielę listopada. Mieliśmy przyjemność być jednym ze sponsorów tej imprezy.

Nowe auta w naszej flocie
2017-10-09

Nowe auta w naszej flocie

Kolejne pojazdy dołączyły do powiększającej się kolekcji! Na tą chwilę wciąż białe, ale już za kilka dni będą „nosić” nasze barwy.

podróż autem

Infolinia

linia
auto lakiernia

Nasza infolinia pracuje 24h na dobę
7 dni w tygodniu