infolinia: 221 885 885 Facebook autoplatforma.pl-YT Instagram
Auto dostawcze z kierowcą
2019-05-06

Czy można wypożyczyć auto dostawcze z kierowcą?

Możliwość wypożyczenia pojazdu to świetna opcja, gdy nie możemy lub nie chcemy użyć własnego samochodu albo potrzebujemy środka transportu tylko do realizacji konkretnych zadań, a nie potrzebujemy nabywać go na własność. W praktyce takich sytuacji jest wiele, dlatego usługi z zakresu krótko- i długoterminowego wynajmu aut cieszą się obecnie bardzo dużym zainteresowaniem.

Profesjonalnie działające wypożyczalnie zapewniają swoim klientom różnego typu pojazdy, począwszy od samochodów osobowych, poprzez busy, auta dostawcze, a także ciężarowe. W przypadku pojazdów dostawczych, które wykorzystywane są m.in. podczas przeprowadzek czy transportu szczególnie wartościowych ładunków, klienci niejednokrotnie potrzebują skorzystania również z usług profesjonalnych kierowców. Czy jest to możliwe?

Auto dostawcze wraz z kierowcą – jak skorzystać z takiej usługi?

Przede wszystkim warto pamiętać, że nie każda firma zapewniająca wynajem samochodów dostawczych oferuje również usługi profesjonalnego kierowcy. Jeśli zależy nam na takiej opcji, powinniśmy znaleźć odpowiednią wypożyczalnię, która ma w swojej ofercie tego typu rozwiązania. Jest nią m.in. firma AUTOPLATFORMA z Poznania, która gwarantuje kompleksową obsługę klientów zarówno indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Korzyści z wypożyczenia auta dostawczego wraz z kierowcą

Korzyści z wypożyczenia samochodu dostawczego z kierowcą jest wiele. Przede wszystkim możemy skorzystać z usług profesjonalnego, dyspozycyjnego kierowcę, który zadba o to, aby pojazd wraz z ładunkiem bezpiecznie dotarł w określone miejsce o wyznaczonym czasie. Jest to również dogodna opcja w sytuacjach, kiedy musimy zorganizować transport do kilku różnych miejsc w tym samym czasie.

Bardzo często możliwość wynajmu pojazdu dostawczego wraz z kierowcą to doskonała alternatywa dla usług kurierskich. Dotyczy to przede wszystkim sytuacji, kiedy musimy przetransportować szczególnie wartościowy lub podatny na uszkodzenia ładunek. Tylko wynajem doświadczonego kierowcy zagwarantuje nam, że ładunek nie będzie wielokrotnie przeładowywany i dotrze do miejsca w stanie nienaruszonym.