infolinia: 221 885 885 Facebook autoplatforma.pl-YT Instagram
Wypożyczalnia samochodów
2019-12-10

Dlaczego my?

Nabyłeś samochód nowy lub używany, pochodzący z Polski lub z zagranicy? Niezależnie od sytuacji zapewniamy Cię, że rejestracja aut z Autoplatformą to czysta przyjemność!

Pomożemy zarejestrować Twój samochód w kilku prostych krokach, z Twoim minimalnym zaangażowaniem. Oto, co jesteśmy w stanie Ci zagwarantować:

Szybkość i skuteczność

Rejestracja samochodu lub motocykla nigdy nie była aż tak prosta. Wiemy, jak istotny jest czas realizacji zamówienia. Każdy z nas chciałby korzystać z nowo nabytego pojazdu jak najszybciej. Z tego powodu, zlecenie rejestracji aut staramy się wykonać w terminie 2-3 dni roboczych. W przypadku wystąpienia nieprzewidzianych trudności formalnych i przedłużania się procedury, oferujemy auto zastępcze z naszej wypożyczalni samochodów.

Wielozadaniowość

Działamy wielozadaniowo. U nas możesz złożyć zlecenie na wykonanie całej procedury rejestracji auta, co pozwoli Ci uniknąć straty cennego czasu oraz wszelkich problemów towarzyszących załatwianiu spraw związanych z rejestracją własnego pojazdu. Omiń kolejki i sztywne harmonogramy, poświęcając się swoim codziennym zajęciom. Z nami to możliwe!

Tłumaczenia

Polscy urzędnicy, którzy weryfikują dokumenty pojazdu sprowadzonego do Polski, muszą dokładnie wiedzieć, co znajduje się w umowie kupna-sprzedaży oraz w dowodzie rejestracyjnym. Na Twoje życzenie wykonamy tłumaczenie przysięgłe dokumentów samochodowych, potrzebnych do rejestracji samochodu z zagranicy. Tłumaczymy dokumenty sporządzone w języku angielskim, niemieckim oraz innych językach europejskich.

Nie tylko samochody

Rejestracja aut (osobowych, ciężarowych, dostawczych) to nie jedyne, co mamy Ci do zaoferowania. Specjalizujemy się w formalnościach dotyczących pojazdów wszelkiego rodzaju. Poza samochodami są to m.in. motocykle, quady, przyczepy. Sprawdź jeszcze dziś.

Zaufanie nam to dobra decyzja. Wystarczy skontaktować się z którymś z naszych oddziałów w Poznaniu bądź Zielonej Górze, telefonicznie lub mailowo. Serdecznie zapraszamy.