infolinia: 221 885 885 Facebook autoplatforma.pl-YT Instagram
Wypożyczenie auta na lotnisku
2019-06-03

Dlaczego warto wypożyczyć samochód na lotnisku?

Z możliwości wynajmu samochodów korzysta obecnie coraz więcej osób. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdy nie możemy lub nie chcemy skorzystać z własnego środka transportu, a także tańsza alternatywa dla taksówek. Z ofert firm wynajmujących auta korzystamy najczęściej w przypadku podróży, zarówno tych prywatnych, jak i służbowych. Zazwyczaj taka podróż rozpoczyna się na lotnisku. Już po wyjściu z samolotu musimy udać się do kolejnego punktu podróży, np. hotelu, dlatego już na tym etapie przydałby nam się pojazd. Zamiast wynajmowania taksówek, możemy od razu skorzystać z możliwości wynajmu samochodu na lotnisku. To wygodna i ekonomiczna opcja.

Wynajem samochodu już na lotnisku – dlaczego warto?

Możliwość wypożyczenia samochodu już na lotnisku to przede wszystkim duża wygoda dla podróżujących. Zyskujesz przede wszystkim bardzo dużą niezależność czasową oraz swobodę. Sam decydujesz o tym, kiedy i gdzie pojedziesz. Nie musisz martwić się rozkładem miejscowej komunikacji czy czekać na taksówkę. Dotrzesz do celu szybko i bez zbędnego wysiłku. To szczególnie ważne, jeśli masz ze sobą większą ilość bagażu. W klimatyzowanym, nowoczesnym samochodzie wygodnie dotrzesz do hotelu, restauracji lub firmowe spotkanie.

Firmy specjalizujące się w wypożyczaniu samochodów mają urozmaiconą ofertę, dlatego też możesz wybrać odpowiedni pojazd stosownie do ilości osób, z którymi podróżujesz. Jeśli jest to podróż samodzielna, możesz wybrać niewielki, ekonomiczny pojazd. Jeśli jednak wyjazd odbywa się w większej grupie znajomych lub współpracowników, wypożyczcie busa.

Wypożyczając samochód na lotnisku, możesz zwrócić go w tym samym miejscu bezpośrednio przed lotem powrotnym. Przez cały ten czas pojazd jest całkowicie do twojej dyspozycji.

Czy każda wypożyczalnia oferuje wynajem pojazdu na lotnisku?

Nie każda firma wynajmująca pojazdu umożliwia nam wypożyczenie samochodu bezpośrednio na lotnisku. Jeśli więc zależy ci na takiej opcji, musisz wybrać wypożyczalnię, która ma w swojej ofercie usługi z tego zakresu. Jedną z nich jest AUTOPLATFORMA z Poznania. Osoby przybyłe do Poznania w celach turystycznych, biznesowych bądź innych mają możliwość otrzymania pojazdu tuż pod lotniskiem Poznań-Ławica lub dworcem, bez potrzeby odwiedzania siedziby naszego biura.