infolinia: 221 885 885 Facebook autoplatforma.pl-YT Instagram
Wypożyczalnie samochodów
2019-12-10

Jak to działa?

Znalezienie odpowiedniego warsztatu samochodowego może nastręczać trudności. Coraz większe stawianie na elektronikę pojazdów sprawia, że tradycyjne serwisy stopniowo odchodzą do lamusa, a metody naprawcze stosowane do niedawna przestają być skuteczne.

Obecnie, najlepsze warsztaty to takie, które dysponują nowoczesną aparaturę serwisową. Dotyczy to nie tylko typowej mechaniki samochodowej, ale też popularnych usług blacharko-lakierniczych. Nawet dobór lakieru na karoserię pojazdu obywa się przy pomocy technik elektronicznych, a powstałe wgniecenia są wyciągane przy pomocy zaawansowanego sprzętu serwisowego.

Serwis samochodowy Autoplatforma

Jak zatem znaleźć dobry warsztat? Najlepiej korzystać z usług serwisów o ugruntowanej renomie. Z tego właśnie powodu, utworzyliśmy ogólnopolską sieć punktów naprawczych. Obecnie zrzesza ona 40 serwisów samochodowych w największych miastach na terenie Polski. Placówki serwisowe, współpracujące z centrum Autoplatforma, zapewniają najwyższą jakość obsługi. Pracownicy warsztatów Autoplatformy posiadają doświadczenie w dziedzinie napraw pojazdów, dysponując odpowiednimi umiejętnościami i narzędziami. Dzięki temu, są w stanie zaproponować usługi blacharko-lakiernicze o korzystnym stosunku jakości do ceny. Nasi ludzie sprawią, że Twój pojazd będzie jak nowy!

Jak korzystać z sieci Autoplatforma?

To bardzo proste. Kontaktujesz się z nami, a my wskazujemy Ci lokalizację najbliższego serwisu. Nie musisz pochodzić z Poznania czy Zielonej Góry. Nie ważne, czy wcześniej korzystałeś z usług naszej wypożyczalni, czy sprowadzałeś u nas pojazd. Przedstawiciel Autoplatformy zadba o to, abyś znalazł warsztat odpowiadający Twoim potrzebom. Z naszą pomocą naprawisz wszelkie uszkodzenia blacharko-lakiernicze.

Zajmujemy się naprawami samochodów z OC sprawcy. Fachowcy odbiorą uszkodzony samochód i zaoferują auto zastępcze. Dowiedz się więcej, dzwoniąc na naszą infolinię pod numerem 221 885 885.