infolinia: 221 885 885 Facebook autoplatforma.pl-YT Instagram
wypożyczalnia luksusowych aut
2019-04-09

Kiedy warto skorzystać z usług wypożyczalni luksusowych aut?

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a Ty nadal nie wiesz, co podarować bliskiej osobie? Zależy Ci na tym, aby dać jej coś wyjątkowego, ale nadal brakuje Ci pomysłu? Śpieszymy z pomocą! Jeżeli zależy Ci na efekcie WOW, to koniecznie zastanów się nad wynajmem luksusowego auta. Ferrari, Audi a może BMW? Wypożyczalnie aut luksusowych oferują te i wiele innych modeli nowoczesnych samochodów. Dzięki nim Twój bliski będzie miał niepowtarzalną okazję, aby poczuć się jak Pan i władca dróg!

Dlaczego warto skorzystać z usług wypożyczalni aut luksusowych?

Ciężko byłoby znaleźć miłośnika motoryzacji, który nie marzyłby o przejechaniu się pięknym, nowoczesnym i – co szczególnie istotne – ekskluzywnym autem. Należy jednak pamiętać, że ceny takich samochodów potrafią przyprawić o zawrót głowy nawet bardzo majętnych ludzi. Decydując się na skorzystanie z usług wypożyczalni aut luksusowych możemy nie tylko spełnić swoje marzenia, ale również poczuć się jak prawdziwe gwiazdy. Wynajem samochodów luksusowych sprawdza się doskonale nie tylko  w przypadku wesel, studniówek czy ślubów, ale również wszystkich innych podniosłych okazji.

Co warto wiedzieć przed wypożyczeniem luksusowego samochodu?

Należy jednak zaznaczyć, że nie każdy kierowca może ubiegać się o wypożyczenie luksusowego samochodu. Aby móc skorzystać z usług wypożyczalni, należy spełniać kilka kryteriów. Po pierwsze i  najważniejsze – osoba, która chce wypożyczyć luksusowy samochód musi mieć ukończone 21 lat i posiadać prawo jazdy od minimum dwóch lat. Dostępne w ofercie wypożyczalni auta są nie tylko zadbane, ale również bezpieczne. Każdy model posiada wykupione ubezpieczenie OC i AC oraz pakiet Assistance. Dzięki takim rozwiązaniom klient nie musi się obawiać, że będzie zmuszony do pokrycia kosztów ewentualnych napraw. Przed wypożyczeniem, warto również zapytać o wysokość kaucji oraz o to, czy jest ona zwracana w przypadku, kiedy auto wróci w nienaruszonym stanie.