infolinia: 221 885 885 Facebook autoplatforma.pl-YT Instagram
Wypożyczalnia samochodów dostawczych
2018-12-14

Samochód dostawczy – nie kupuj, wypożycz!

Wynajem samochodu dostawczego to usługa, z której korzystają chętnie zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Rozwiązanie to sprawdza się doskonale w przypadku konieczności przewiezienia wielkogabarytowych przedmiotów, ale nie tylko. Jakie są zalety wypożyczania samochodów dostawczych? Na to pytanie postaraliśmy się odpowiedzieć w treści dzisiejszego artykułu. Zapraszamy do uważnej lektury.

Niskie koszty

Jedną z najważniejszych zalet wynajmu samochodów dostawczych jest to, że wypożyczalnia pokrywa wszystkie koszty – zarówno te związane z bieżącą eksploatacją, ubezpieczeniem, jak i naprawami. Warto przy tym zdawać sobie sprawę, że utrzymanie dużego auta jest kosztowne i w przypadku, kiedy nie potrzebujemy go na co dzień, to wypożyczenie jest najlepszym rozwiązaniem. Co zaś się tyczy kosztów, to już sam zakup samochodu wiąże się z ogromnym wydatkiem, na który nie każdy jest w stanie sobie pozwolić. Wypożyczenie sprawdza się doskonale w przypadku przeprowadzek, ponieważ daje możliwość szybkiego przewozu mebli i innych domowych sprzętów.

Sprawne i nowoczesne samochody

Równie ważne jest to, że współczesne wypożyczalnie oferują w pełni sprawne i nowoczesne samochody. Dostawca auta ma obowiązek przeprowadzania wszelkich bieżących napraw. Zanim samochód zostanie dostarczony do klienta, przechodzi serię testów. Decydując się na wypożyczenie auta, możemy więc mieć pewność, że będzie ono w pełni sprawne technicznie oraz komfortowe.

Dostawa samochodu

Wygodnym udogodnieniem jest również to, że wypożyczane auto dostarczane jest pod wskazany przez klienta adres. Jeżeli więc wypożyczalnia znajduje się w innym mieście, to zarezerwowany samochód i tak zostanie dostarczony tam, gdzie klient go sobie zażyczy. Ta sama zasada dotyczy odbierania auta. To klient ustala miejsce odbioru, a pracownik wypożyczalni ma obowiązek po nie przyjechać.