infolinia: 221 885 885 Facebook autoplatforma.pl-YT Instagram
Usługi blacharsko-lakiernicze
2018-07-07

Usługi blacharsko-lakiernicze – jak znaleźć dobry zakład?

Na obecnym rynku znaleźć można wiele firm świadczących usługi blacharsko-lakiernicze. Trzeba jednak pamiętać, że nie wszystkie oferują najwyższy poziom usług. Radzimy, jak znaleźć dobry zakład blacharsko-lakierniczy.

Podstawowe informacje

Wielu posiadaczy aut nadal decyduje się na samodzielne wykonywanie wszelkich napraw – zarówno tych mniejszych, jak i większych. Niestety, nie zawsze jest to korzystne rozwiązanie. Istnieją sytuacje, w których konieczne jest udanie się do zawodowców. Jedną z nich jest uszkodzenie lakieru. Specjaliści radzą, aby do zakładu blacharsko-lakierniczego udać się od razu wtedy, kiedy zauważymy nawet niewielkie rysy lub uszkodzenia karoserii. Trzeba bowiem pamiętać, że każda, nawet najmniejsza rysa, pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych może się powiększać i wyglądać coraz gorzej. Co ważne – ubytek lakieru może być powodem powstawania korozji.

Pamiętaj – sprzęt ma znaczenie!

Poszukując idealnego zakładu blacharsko-lakierniczego, powinniśmy zwrócić uwagę na sprzęt którym dysponuje. Jeśli zakład posiada nowoczesny park maszynowy, to możemy mieć pewność, że jego właściciele poważnie podchodzą do swojej pracy i świadczą usługi utrzymane na wysokim poziomie. Jeżeli zależy nam na tym, aby nasze auto zostało polakierowane, to warto również sprawdzić, czy w zakładzie zainstalowana jest bezpyłowa kabina lakiernicza i promienniki podczerwieni. Oczywiście – to nie sam sprzęt polakieruje nasz samochód. Potrzebne są również umiejętności i doświadczenie.

Wyłącznie sprawdzone techniki

Oczywiście zakłady blacharsko-lakiernicze różnią się również między sobą technikami, które wykorzystują podczas pracy – a jak wiadomo od nich również zależy ostateczny efekt wykonanych prac. Jeżeli nie są Państwo pewni, w którym zakładzie korzysta się z najlepszych metod, to z pewnością dobrym pomysłem będzie poszukanie opinii w internecie lub zrobienie wywiadu wśród znajomych. Gwarantujemy, że dzięki temu szybko znajdziecie zakład, który Was zainteresuje.

podróż autem

Infolinia

linia
auto lakiernia

Nasza infolinia pracuje 24h na dobę
7 dni w tygodniu