infolinia: 221 885 885 Facebook autoplatforma.pl-YT Instagram
wypożycz samochód
2019-08-01

Wieczór panieński – wypożycz samochód luksusowy!

Jednym z etapów organizacji wieczoru panieńskiego jest wynajem samochodu, którym dotrzemy na i z miejsca organizacji imprezy. Dzięki niemu dojazd będzie przyjemny, a przyszła panna młoda oraz najbliższe jej osoby będą czuć się wyjątkowo. Jak znaleźć wypożyczalnię, która w swojej ofercie ma idealne do tego celu pojazdy ?

Wyjątkowy samochód do zadań specjalnych

Choć w ofercie wielu wypożyczalni można znaleźć szeroką gamę pojazdów, zazwyczaj są to auta miejskie klasy B i C, a także rodzinne sedany. Takie auta z pewnością nie nadają się jednak do przejazdu na wyjątkowe uroczystości i imprezy. Jednymi z nich są wieczory panieńskie, szczególnie te organizowane w niedużych grupach. Wówczas warto wybrać ekskluzywny i wyjątkowy samochód, jazda którym będzie unikalnym i niezapomnianym doświadczeniem.

Wypożyczenie samochodu na wieczór panieński

Na klientów naszej wypożyczalni samochodów czeka szeroka gama ekskluzywnych pojazdów, które idealnie wpiszą się w klimat wieczoru panieńskiego. Szampan w ręku? Wyjątkowe kreacje? Potrzeba komfortu z jazdy? W takiej sytuacji znakomicie sprawdzi się Mercedes klasy S, od lat będący synonimem luksusu i wygody, dla podróżujących zarówno na przednich, jak i tylnych fotelach. Oferuje on 5 komfortowych, podgrzewanych miejsc, kamery cofania dla zapewnienia bezpieczeństwa manewrowania, a także nowoczesny system nagłaśniający, dzięki któremu z głośników popłynie ulubiona muzyka. Równie ciekawym wyborem może okazać się agresywnie wyglądające BMW 535xD, także oferujące wygodne fotele dla 5 pasażerek, które poza mocnym silnikiem, gwarantuje maksymalną wygodę dla podróżujących osób. Jeśli chcecie czuć się jeszcze pewniej, wybierzcie górującego nam innymi pojazdami SUV-a Porsche Cayenne GTS. Skrót ten jest synonimem sportowych aspiracji, które połączone z wysoką pozycją za kierownicą, zapewniają bezpieczeństwo i komfort.

Aby wieczór panieński był jeszcze bardziej wyjątkowy, dojazd na miejsce imprezy nie może mieć miejsca w nudnym i codziennym samochodzie. Jak jednak widać, oferta wypożyczalni samochodów takich jak nasza jest bardzo szeroka, dzięki czemu z łatwością można wybrać idealne na tę okazję auto.