infolinia: 221 885 885 Facebook autoplatforma.pl-YT Instagram
Wynajem busa
2018-08-20

Wynajem busa – kilka podstawowych informacji

Wypożyczalnie samochodowe, w swojej ofercie, posiadają nie tylko auta osobowe. Coraz częściej ich właściciele, wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów, umożliwiają także wynajem busa. Czy warto korzystać z tego typu usług? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w treści dzisiejszego artykułu. Serdecznie zapraszamy do jego uważnej lektury!

Wynajem busa – opcja dla każdego!

Wynajem busów kierowany jest do wszystkich klientów – zarówno klientów indywidualnych, firm, jak i grup związkowych. Wypożyczalnie w swoich ofertach posiadają najczęściej auta 9-osobowe, które sprawdzają się doskonale nie tylko w przewozie osób, ale również ich bagażu. Są świetnym rozwiązaniem np. podczas wakacji z grupą przyjaciół lub rodziną. Wynajem busa sprawdza się również w przypadku konieczności przewiezienia większej grupy ludzi w jedno, konkretne miejsce.

Wynajem busa – jak znaleźć idealną wypożyczalnię?

Zdecydowana większość osób, które szukają busa na wynajem, swoje pierwsze kroki kieruje do internetu. Nic dziwnego. W końcu można w nim znaleźć dużą ilość propozycji, a to z pewnością ułatwia podjęcie najlepszej decyzji. Oczywiście warto również popytać wśród znajomych – zarówno tych dalszych, jak i bliższych. Może akurat któryś z nich wynajmował w ostatnim czasie busa i będzie w stanie udzielić nam kilku cennych wskazówek.

Koszt wynajmu busa

Koszt wypożyczenia busa uzależniony jest głównie od okresu, na jaki zdecydujemy się zawrzeć umowę oraz – co oczywiste – klasy auta. Trzeba jednak pamiętać, że w przypadku tego typu wynajmu podział na kategorie nie jest aż tak mocno zarysowany, jak ma to miejsce w przypadku aut osobowych. Busy dzieli się na dwie klasy – Premium oraz Standard. Większość wypożyczalni w momencie podpisania umowy pobiera kaucję, której wysokość wynosić może nawet 1000 zł. Oczywiście jest ona zwracana w momencie zwrotu auta, pod warunkiem oczywiście, że oddamy je w nienaruszonym stanie.

podróż autem

Infolinia

linia
auto lakiernia

Nasza infolinia pracuje 24h na dobę
7 dni w tygodniu