infolinia: 221 885 885 Facebook autoplatforma.pl-YT Instagram
Autoplatforma
2019-03-29

Wynajem samochodu bez kaucji. Czy to możliwe?

Wypożyczenie samochodu w większości przypadków wiąże się z koniecznością uregulowania należności w postaci kaucji o określonej wysokości zabezpieczającej interesy firmy oferującej auto. Środki ulegają zamrożeniu na koncie do momentu zwrotu samochodu i ustaleniu, czy doszło do jakichkolwiek szkód lub uchybień ze strony kierowcy. Jeżeli nie stwierdzono nieprawidłowości, pieniądze ulegają zwrotowi. Wynajem bez kaucji często jest możliwy tylko w przypadku dłuższego czasu najmu lub przeznaczony dla stałych klientów firmy.

O ile w przypadku niektórych osób opłata ta może być niska i nieodczuwalna, w sytuacji wynajmu samochodów na dłuższy czas lub pożyczaniu znacznej wartości ciągników siodłowych koszt kaucji znacznie rośnie. Może się okazać na tyle duży, że wiąże się z zamrożeniem znaczącej ilości środków na koncie przedsiębiorcy lub osoby indywidualnej. Utrudnia to funkcjonowanie firmy i uniemożliwia obrót zarezerwowaną sumą. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, staramy się jak najbardziej uprościć formalności związane z wypożyczeniem auta i zdecydowaliśmy się na wynajem samochodów bez konieczności uiszczania opłaty w charakterze kaucji. Opłata za wynajem z góry oraz dobre ubezpieczenie naszej floty samochodowej jest dla nas wystarczającym zabezpieczeniem finansowym. Nie ma konieczności by zmuszeni byli Państwo do tego typu niedogodności. Współpraca z nami to dogodne warunki umowy dla obu stron, ponieważ dbamy o interesy i komfort naszych klientów.

Gdzie można wypożyczyć samochód bez kaucji

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie całej Polski, ale nasza siedziba znajduje się w Poznaniu i Zielonej Górze. Decydując się na wynajem samochodu, wszelkich formalności można dokonać przez internetowy kwestionariusz autoplatformy i po pozytywnej weryfikacji odebrać auto z naszej firmy w Poznaniu. Samochody za dodatkową opłatą naliczaną za kilometr, dostarczamy również w dowolne miejsce Polski.

Obecnie tylko nieliczne firmy oferują wynajem auta w Poznaniu bez kaucji, dlatego zachęcamy do skontaktowania się z nami i zapoznania ze szczegółami oferty.