infolinia: 221 885 885 Facebook autoplatforma.pl-YT Instagram

Kontakt z centrum motoryzacji Autoplatforma w Kalisz

 

Wszystkie osoby zainteresowane usługami motoryzacyjnymi firmy Autoplatforma zachęcamy do kontaktu z naszym oddziałem w Kaliszu. W sprawie wypożyczania samochodów, oferty importu/sprzedaży, rejestracji oraz ubezpieczenia pojazdów można się z nami skontaktować drogą telefoniczną, mailową bądź też za pośrednictwem widocznego formularza online. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości.
Poniżej znajdują się szczegółowe dane kontaktowe dotyczące naszych placówki w Poznaniu wraz z jej lokalizacją na mapie. Informacji o dokładnym położeniu partnerskich warsztatów blacharsko-lakierniczych udzielamy na naszej całodobowej infolinii. Zachęcamy do kontaktu.

 

AUTOPLATFORMA - KALISZ

ul. Podmiejska 24c lokal 34
62-800 Kalisz

kalisz@autoplatforma.pl
tel: 62 584 61 73

Formularz kontaktowyWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AUTOPLATFFORMA SP. Z O.O. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Sielskiej 17A, dla potrzeb niezbędnych do przedstawienia oferty i/lub udzielenia informacji telefonicznie oraz drogą elektroniczną. Mam świadomość swojego prawa do dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Wiem, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych z listy klientów AUTOPLATFORMY SP. Z O.O..

Zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej


Nasze biura

AUTOPLATFORMA - KALISZ

ul. Podmiejska 24c lokal 34
62-800 Kalisz

kalisz@autoplatforma.pl
tel: 62 584 61 73

Kontakt

Infolinia

linia
auto lakiernia

Nasza infolinia pracuje 24h na dobę
7 dni w tygodniu