infolinia: 221 885 885 Facebook autoplatforma.pl-YT Instagram

O firmie Autoplatforma

linia Szukasz centrum motoryzacji, w którym fachowcy zajmą się Twoim samochodem od A do Z? Dobrze trafiłeś! Specjaliści firmy Autoplatforma potraktują Cię w profesjonalny sposób – niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym, czy reprezentujesz przedsiębiorstwo.

 

wypożyczalnia samochodów Autoplatforma.pl

Jesteśmy wielozadaniowi

 

Nie jesteśmy zwykłą wypożyczalnią aut ani serwisem naprawczym – mamy do zaoferowania o wiele więcej niż przeciętny punkt działający w branży motoryzacyjnej. Naszym nadrzędnym celem jest stworzenie miejsca, w którym Klient może realizować maksymalną ilość zamierzeń związanych z posiadaniem pojazdu oraz innych, niezbędnych w codziennym życiu. Dostosowaliśmy ofertę do najbardziej wymagających Klientów, dla których czas jest cennym zasobem. U nas wypożyczysz i kupisz auto – zarejestrujesz, ubezpieczysz, naprawisz. Działamy wielozadaniowo, w trosce o dobro Twoje i Twojego samochodu.

 

Jakie usługi możemy zrealizować?

 

Otwieramy się na wszelkie potrzeby. Oto co możemy Ci zaoferować:

 • Import aut
  Importujemy pojazdy z Europy Zachodniej – z Niemiec, Francji, Danii i krajów Beneluksu (Belgia, Holandia). Pomagamy w wyborze samochodu najlepszego jakościowo. Uczestniczymy w negocjacjach kupna/sprzedaży auta oraz sprowadzamy je do kraju.
 • Finansowanie
  Przedstawiciele naszej firmy z Poznania, w ścisłej współpracy z pracownikami towarzystw kredytowych, pomagają uzyskać korzystne warunki finansowania pojazdów oraz innych dóbr ruchomych i nieruchomych. Zaufanie nam to gwarancja opłacalności!
 • Rejestracja pojazdów
  Rejestracja aut nie stanowi dla nas problemu. Chcesz uniknąć długich kolejek w urzędach? Dzięki Autoplatformie dokonasz rejestracji samochodu z zagranicy, przerejestrowania pojazdu zarejestrowanego na terytorium RP oraz zarejestrowania nowego auta z salonu.
 • Ubezpieczenia samochodowe i inne
  Ubezpieczamy posiadaczy samochodów. Dysponujemy pełnym zestawem ubezpieczeń komunikacyjnych (OC, AC, NNW, assistance). Proponujemy ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia na życie i dla firm. Ofertę uzupełniają ubezpieczenia turystyczne i rolnicze.
 • Usługi blacharsko-lakiernicze
  Posiadamy sieć autoryzowanych warsztatów, świadczących usługi blacharsko-lakiernicze na terenie całego kraju. Współpracuje z nami 40 serwisów w największych miastach Polski i liczba ta wciąż rośnie! Tym samym możesz nam zaufać niezależnie od miejsca zamieszkania.
 • Wypożyczenie auta
  Nasza wypożyczalnia samochodów działa przez 24 h na dobę. Oferujemy wynajem aut osobowych, luksusowych i pojazdów dostawczych do 3,5 t. Wynajmujemy autolawety oraz samochody ciężarowe. Wypożyczamy busy 7-osobowe i 9-osobowe.
 • Nadanie/odbiór przesyłek kurierskich
  W naszej auto wypożyczalni w Poznaniu znajduje się punkt partnerski DHL oraz GLS. Można w nim nadać oraz odebrać przesyłkę kurierską. Szczegółowe namiary na nasze biuro można znaleźć w zakładce Kontakt. Dysponujemy również oddziałem w Zielonej Górze.

Nieustannie się rozwijamy, na bieżąco reagujemy na potrzeby Klientów, dlatego wciąż poszerzamy zakres naszej oferty.
Można u nas skorzystać z wybranych usług lub z kompleksowej obsługi. Wszystko w jednym miejscu!

Zobacz nasze opinie
podróż autem

Infolinia

linia
auto lakiernia

Nasza infolinia pracuje 24h na dobę
7 dni w tygodniu